Vypínače a zásuvky ABB to istí

Spoločnosť ABB je jedným z popredných výrobcov vypínačov a zásuviek. Pri vývoji sa zameriava nielen na kvalitu a uspokojenie požiadaviek modernej elektroinštalácie, ale ponúka užívateľovi širokú škálu rozmanitých materiálov a vzhľadov jednotlivých zásuviek a vypínačov. Pri zariaďovaní interiéru či exteriéru kladieme dôraz na detaily, ku ktorým patrí aj výber doplnkov súznivých s priestorom. Vypínače a zásuvky nie sú už dávno vyberané iba funkčnosti, nároky sú kladené aj na dizajn a prevedenie s ohľadom na umiestnenie.

Vypínače a zásuvky ABB sú navrhnuté v niekoľkých dizajnových radách, ktoré sa líšia tvarom, materiálom aj škálou farieb. Poskytujeme rady Classic , Swing / Swing L , Tango , Levit , Element a Time / Time Arbo .

Classic

Rad Classic je striedmy, jednoduchý a tradičný. Spĺňa predstavy o klasickej zásuvke či vypínači s nerušivým designom. Ponúka užívateľovi základnú prístrojovú vybavenosť a rokmi preverenú istotu.

Classic ABB

Swing / Swing L

Rad Swing bol navrhnutý s ohľadom na nadčasovosť. Prináša škálu jemných farieb inšpirovaných jesennou prírodou. Hranatý dizajn s lesklým povrchom vynikne v klasickom aj modernom priestore.

Priaznivcov výraznejšieho vzhľadu zaujme Swing L s výraznými rámčekmi v mnohých farebných prevedeniach.

Swing ABB

Swing L ABB

Tango

Rad Tango zaujme lesklými materiálmi a oblými tvarmi. Elegantné vypínače a zásuvky sú najobľúbenejším radom spoločnosti ABB, preto ich pestrosť rozvíjajú sami zákazníci. Jednoduchý dizajn je dostupný v celom rade decentných farieb hodiacich sa do mnohých rozličných priestorov.

Tango ABB

Leviť

Rad Levit vyniká intenzívnymi farbami a vysoko moderným dizajnom. Nevšedné sýte farby oživia fádne priestory, prinášajú užívateľovi neobvyklý dizajn, ktorý spestrí každodenný život. Pre milovníkov klasiky ponúka rad Levit aj tradičné tóny bielej. Základné farby je možné akokoľvek kombinovať vďaka vymeniteľnosti farebných krytov.

Levit ABB

Element

Rad Element chce baviť, hladkať po duši, navodiť pohodovú atmosféru. Oblé hrany zapadnúť do každého priestoru a nevšedná kombinácia farieb povýši zásuvky či vypínače na moderné, hravé doplnky.

Element ABB

Time / Time Arbo

Rad Time vystupuje priame a spoľahlivo. Snúbi jednoduchosť a krásu, zaujme vás nevšednými, trblietavými odleskami. Time kombinuje nevšedný metalický povrch s klasickými ostrými hranami. Moderný lesk je navrhnutý s ohľadom na užívateľský komfort tak, aby na ňom nebolo zreteľné opotrebenie.

Milovníci nadčasového dizajnu ocenia rad Time Arbo alebo drevené rámčeky z masívu. Time Arbo chce byť tradičný a jednoduchý, prinesie do vašej domácnosti kus prírody zvonku.

Time ABB

Time Arbo ABB

Vypínače a zásuvky ABB to istí
Vytvorené14. 7. 2022
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies