Vernostný program


Odmeňujeme za vernosťVážime si vracajúcich sa zákazníkov, a preto za každý uskutočnený nákup obdržíte body, ktoré môžete uplatniť vo forme zľavy pri ďalšej objednávke.

 

Zapojte sa do Vernostného programu Elektro Sychra a využite všetky výhody prameniace z nákupu u nás.

 

Jedinou podmienkou pre otvorenie sveta výhod je registrácia , vďaka ktorej sa k vášmu účtu začnú pripisovať body za uskutočnené objednávky. Sami sa rozhodnete, kedy chcete zľavu využiť – stačí mať v košíku objednávku v hodnote rovnakej/nižšej ako je stav konta vašich dispobilných bodov. Platí, že 1 bod = 1 Sk zľava.

Chcete poznať aktuálny počet bodov? Odmeny za vernosť môžete sledovať TU .

  • Zaregistrujte sa
  • Nakúpte vybrané produkty
  • Za každých 100 Sk útraty obdržíte 1 bod
  • Zľavu je možné čerpať už pri nasledujúcom nákupe
  • 1 bod = 1 Kč zľava

 

Všeobecne platí, že za každých 100 Sk útraty obdržíte 1 bod. V prípadoch zvláštnych akcií sa môže prepočet bodov líšiť. Sledujte prosím pozorne informácie pri jednotlivých produktoch, kde vždy uvádzame presný počet bodov pripísaných za konkrétny nákup. Čerpané body sa odčítajú z konta Vernostného programu Elektro Sychra ihneď po uložení objednávky. K pripísaniu nových bodov dochádza vždy až po vyfakturovaní objednávky, dobropis znižuje zostatok.

V prípade dotazov nás, prosím, kontaktuje.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies