O nás


O spoločnosti


Sme tu pre vás už od roku 1990! Začínali sme so siedmimi zamestnancami av priebehu rokov rástli. Zaisťujeme všetok druh elektromontáží, medzi ktoré patria predovšetkým elektrické inštalácie budov a opravy elektrických rozvodov, elektro revízie, revízie bleskozvodov a montáže elektrokotlov. Obrátiť sa na nás môžete ale aj v prípade silnoprúdovej montáže ako sú priemyselné káblové rozvody, prípojky vysokého napätia a verejné osvetlenie.


Prečo nakupovať u nás?


Vieme, čo predávame (materiál, ktorý u nás nájdete, sami používame pre komerčné zákazky)

Vieme vám poradiť (vďaka tomu, že zaisťujeme elektroinštaláciu vrátane dodania materiálu a následnej revízie, vieme, čo a ako)

Všetko máme pod jednou strechou (vedenie, sklad, predajňu, projekciu aj e-shop)

Disponujeme dostatočne veľkými skladovacími priestormi (náš sklad má cca 1500 metrov štvorcových a 20000 položiek na eshope, ďalších 20000 v zálohe a tisíce ďalších u dodávateľov na doručenie do 48h)

Máme dlhoročné skúsenosti (na našu prácu ste narazili a možno to ani neviete. Finančný úrad vo Vysokom Mýte, Agrobanka v Ústí nad Orlicí, verejné osvetlenie námestia a podloubí v Ústí nad Orlicí a poliklinika Hradec Králové a mnoho ďalších).

 

 

 


História


Pamätníci vedia, že na mieste dnešného Elekro Sychra predtým bola rodinná firma Jaroslav Sychra bleskozvodmi a klampiarstvami. Pokiaľ chcete siahnuť hlbšie do histórie, v dielňach klampiarstva Sychra vznikla v roku 1910 orlica a slnko, ktoré dodnes môžete vidieť na kostole v Ústí nad Orlicí. Po roku 1948 bol majetok vyvlastnený a späť do rúk rodiny Sychrov sa dostal až po revolúcii, keď vzniklo súčasné Elektro Sychra. Firmu vedie po celú dobu jej existencie rovnaký majiteľ, ktorý má vzťah k pôvodným majiteľom.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies