Optické káble

Filtrovanie
Podrobné hľadanieCena
Výrobce
Hľadať v kategórii
Hľadať v kategóriiHľadaťKde hľadať:
10 produktov
Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
Kód:6870250060

Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60

0,22 EUR
Ihned k odeslání

SXPI-SC-APC-OS-1,5m pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m Solarix
Kód:6870222259

SXPI-SC-APC-OS-1,5m pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m Solarix

2,41 EUR
Ihned k odeslání

SXKO-DROP-24-OS-LSOH optický kábel
Kód:68SXKO24

SXKO-DROP-24-OS-LSOH optický kábel

1,05 EUR
Vyprodáno

LAN-TEC pigtail - OP-210 SC SM 9/125
Kód:0907-025

LAN-TEC pigtail - OP-210 SC SM 9/125

2,05 EUR
Ihned k odeslání

SOLARIX pigtail SXPI-SC-UPC-OMI
Kód:70222156

SOLARIX pigtail SXPI-SC-UPC-OMI

1,68 EUR
Ihned k odeslání

SOLARIX pigtail SCPI-sc-upc-os
Kód:70222199

SOLARIX pigtail SCPI-sc-upc-os

18,48 EUR
Na objednávku

SOLARIX pigtail SXPI-LC-PC-OM3
Kód:70221153

SOLARIX pigtail SXPI-LC-PC-OM3

1,85 EUR
Ihned k odeslání

1

Kábel CYKY-J 3x2,5 / 3Cx2,5 /

1,01 EURKábel CYKY-J 3x2,5 / 3Cx2,5 /
Kábel pre pevné uloženie vo vnútorných a vonkajších priestoroch (Napr: v krajine, v betóne, do vkladacích líšt).
2

Kábel CYKY-J 3x1,5

0,62 EURKábel CYKY-J 3x1,5
Kábel pre pevné uloženie vo vnútorných a vonkajších priestoroch (napr: v krajine, v betóne, do vkladacích líšt).
3

NKT Kábel CYKY-O 3x1,5

0,62 EURKábel CYKY-O 3x1,5
Kábel pre pevné uloženie vo vnútorných a vonkajších priestoroch (napr. V krajine, v betóne).
4

Kábel CYKY-J 5x2,5

1,88 EURKábel CYKY-J 5x2,5

Kábel CYKY-J 5x2,5 Kábel pre pevné uloženie vo vnútorných a vonkajších priestoroch (Napr: V krajine, v betóne, do vkladacích líšt). Technické p...

5

kábel CGSG 5x2,5

2,36 EURkábel CGSG 5x2,5

kábel CGSG 5x2,5 Gumový harmonizovaný kábel pre ľahké mechanické namáhanie. Vhodné pre ľahké dielenské stroje, ručné náradie, všeobecné použitie...

6

Kábel CYKY-J 5x6

4,63 EURKábel CYKY-J 5x6
Kábel CYKY-J 5x6 pre pevné uloženie v otvorenom priestore, v krajine a v betóne pre vnútorné inštalácie a inštalácia pod omietkou.
7

vodič CY 4 žltozelený

0,58 EURvodič CY 4 žltozelený

vodič inštalačné CY 4 zelenožltý Počet žíl: 1 Menovitý prierez vodiča: 4 mm2 Farba izolácie: zelenožltý Balenie: 100 m Inštalácia na povrchu...

8

kábel CYSY 2x1,5

0,59 EURkábel CYSY 2x1,5

kábel CYSY 2x1,5 Pre nízke a stredné mechanické namáhanie k pohyblivým prívodom. Flexibilný ohybný kábel určený do suchého prostredia. Technick...

9

Kábel CYKY-J 5x4

3,01 EURKábel CYKY-J 5x4

Kábel CYKY-J 5x4 Kábel pre pevné uloženie vo vnútorných a vonkajších priestoroch (Napr: V krajine, v betóne, do vkladacích líšt). Technické par...

Najpredávanejšie