Vývodka Pc 16 koncová
Popis tovaru:
- Vývodka PC 16 je určená k mechanickej ochrane vodičov alebo káblov, ktoré vyúsťujú z oceľovej rúrky.
- Pred montážou káblov sa vývodka nasunie na potrebný koniec rúrky z vonkajšej strany.
Technické parametre:
- vnútorný priemer: 22 mm
- vonkajší priemer: 25,5 mm
- výška: 25,5 mm
- farba: šedá
| Délka: | 26 mm |
| Hmotnost: | 4,3 g |
| Materiál: | Plast |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Provedení | Zásuvné |
| Šířka: | 26 mm |
| Výrobce | Kopos |
| Výška: | 26 mm |