Príchytka Pc 29 kovová
Popis tovaru:
- Príchytky sú určené pre pripevnenie ohybných a pevných kovových rúrok na podložku.
- príchytka s kovového materiálu
Technicko parametre:
- vnútorný priemer: 38 mm
- výška: 37 mm
| Délka: | 71 mm |
| Druh upevnění | Otvor pro šroub |
| Hmotnost: | 16,203 g |
| Materiál: | Ocel |
| Povrch: | Galvanicky/elektrolyticky pozinkováno |
| Provedení | Oboustranné |
| Šířka: | 15 mm |
| Výrobce | Kopos |
| Výška: | 37 mm |