LK 80X28 2ZK - KRABICE listová, konfigurácia HB, farba superbiela / RAL9003, balenie - 10/80 ks - určené pre dvojzásuvka modelové rady Classic alebo Swing, určené pre montáž bez nutnosti podkladanie izolačnej podložkou
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 104 mm |
| Hmotnost: | 57,5 g |
| Materiál: | Plast |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Průměr: | 20 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Výrobce | Kopos |
| Výška: | 30 mm |
| Způsob montáže | Montáž na stěnu/strop |