LK 80X28 2T - KRABICE listová, konfigurácia HB, farba superbiela / RAL9003, balenie - 10/60 ks - určené pre prístroje modelového radu Tango v združenom rámčeku, pre motáž dvoch prístrojov v horizontálnej rovine, určené pre montáž bez nutnosti podkladanie izolačnej podložkou
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 80 mm |
| Hmotnost: | 72,44 g |
| Materiál: | Plast |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Šířka: | 151 mm |
| Výrobce | Kopos |
| Výška: | 30 mm |
| Způsob montáže | Montáž na stěnu/strop |