Optické kabely

Optické káble prenáša dáta pomocou svetelných lúčov. Používajú sa na pripojenie k internetu alebo na prenos dát. Optické káble umožňujú bezdrôtový prenos dát na veľké vzdialenosti. Signál prenášaný optickými vláknami nie je náchylný na znehodnotenie elektromagnetickým rušením.

Filtrovanie
Podrobné hľadanieCena
Výrobce
(1)
(11)
(2)
(9)
(3)
(1)
Zobraziť vybrané
Hľadať v kategórii
Hľadať v kategóriiHľadaťKde hľadať:
28 produktov
Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0318 0,5m
Kód:KRUG_03540028

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0318 0,5m

3,78 EUR
Skladem

Kábel z oboch strán zakončený zástrčkami Toslink slúži na prenos digitálneho audio signálu a slúži...

Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60
Kód:6870250060

Ochrana sváru Solarix 2.2 x 60mm SXOS-60

0,19 EUR0,21 EUR
Ihned k odeslání

-10 %
Výpredaj
SXPI-LC-UPS-OM2-1,5m-12PCK Pigtail 50/150 MM OM2 1,5m balenie 12ks
Kód:6870221195

SXPI-LC-UPS-OM2-1,5m-12PCK Pigtail 50/150 MM OM2 1,5m balenie 12ks

19,67 EUR21,86 EUR
Ihned k odeslání

-10 %
Výpredaj
SXPI-SC-UPS-OM2-1,5m-12PCK Pigtail 50/125 SCupc MM OM2 1,5m balenie 12ks
Kód:6870222195

SXPI-SC-UPS-OM2-1,5m-12PCK Pigtail 50/125 SCupc MM OM2 1,5m balenie 12ks

20,25 EUR22,50 EUR
Ihned k odeslání

-10 %
Výpredaj
SXPI-SC-APC-OS-1,5m pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m Solarix
Kód:6870222259

SXPI-SC-APC-OS-1,5m pigtail 9/125 SCapc SM OS 1,5m Solarix

2,63 EUR
Ihned k odeslání

SXKO-DROP-24-OS-LSOH optický kábel
Kód:68SXKO24

SXKO-DROP-24-OS-LSOH optický kábel

1,21 EUR
Ihned k odeslání

Výpredaj
LAN-TEC pigtail - OP-210 SC SM 9/125
Kód:680907-025

LAN-TEC pigtail - OP-210 SC SM 9/125

2,24 EUR
Ihned k odeslání

SOLARIX pigtail SXPI-SC-UPC-OMI
Kód:70222156

SOLARIX pigtail SXPI-SC-UPC-OMI

1,93 EUR
Ihned k odeslání

Výpredaj
SOLARIX pigtail SCPI-sc-upc-os
Kód:70222199

SOLARIX pigtail SCPI-sc-upc-os

21,21 EUR
Ihned k odeslání

Výpredaj
SOLARIX pigtail SXPI-LC-PC-OM3
Kód:70221153

SOLARIX pigtail SXPI-LC-PC-OM3

2,01 EUR
Ihned k odeslání

Kábel optický TOSLINK GOOBAY 0,5m
Kód:GOOB_03540010

Kábel optický TOSLINK GOOBAY 0,5m

1,57 EUR
Na objednávku

Kábel optický TOSLINK GOOBAY 0,5m Pre pripojenie zariadení s portálom TOSLINK (OPT In a OPT Out ...

Kábel optický TOSLINK VALUELINE 5m
Kód:VALU_03540014

Kábel optický TOSLINK VALUELINE 5m

4,11 EUR
Skladem

Kábel optický TOSLINK VALUELINE 5m Tento digitálny audio kábel s konektormi Toslink je vhodný na...

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 0,5m
Kód:KRUG_03540016

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 0,5m

2,78 EUR
Skladem

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 0,5m Typ: OPTICAL Typy pripojenia: Zástrčka Toslink <----> ...

Kábel optický TOSLINK KRUGER &amp; MATZ 1m
Kód:KRUG_03540017

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 1m

2,60 EUR
Skladem

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 1m Typ: OPTICAL Typy pripojenia: Zástrčka Toslink <----> Zá...

Kábel optický TOSLINK KRUGER &amp; MATZ 1,5m
Kód:KRUG_03540018

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 1,5m

2,79 EUR
Skladem

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 1,5m Typ: OPTICAL Typy pripojenia: Zástrčka Toslink <----> ...

Kábel optický TOSLINK KRUGER &amp; MATZ 10m
Kód:KRUG_03540019

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 10m

7,21 EUR
Na objednávku

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 10m Typ: OPTICAL Typy pripojenia: Zástrčka Toslink <----> Z...

Kábel optický TOSLINK KRUGER &amp; MATZ 2m
Kód:KRUG_03540020

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 2m

3,07 EUR
Skladem

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 2m Typ: OPTICAL Typy pripojenia: Zástrčka Toslink <----> Zá...

Kábel optický TOSLINK KRUGER &amp; MATZ 5m
Kód:KRUG_03540022

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 5m

5,12 EUR
Skladem

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ 5m Typ: OPTICAL Typy pripojenia: Zástrčka Toslink <----> Zá...

Kábel optický TOSLINK NEDIS 2m
Kód:NEDI_03540023

Kábel optický TOSLINK NEDIS 2m

4,17 EUR
Skladem

Kábel optický TOSLINK NEDIS 2m Tento digitálny audio kábel s konektormi Toslink je vhodný na pri...

Kábel optický TOSLINK NEDIS 3m
Kód:NEDI_03540024

Kábel optický TOSLINK NEDIS 3m

4,80 EUR
Skladem

Tento digitálny audio kábel s konektormi Toslink je vhodný na pripojenie audiozariadení, ako je na...

Kábel optický TOSLINK KRUGER &amp; MATZ KM0319 1m
Kód:KRUG_03540029

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0319 1m

4,04 EUR
Skladem

Kábel z oboch strán zakončený zástrčkami Toslink slúži na prenos digitálneho audio signálu a slúži...

Kábel optický TOSLINK KRUGER &amp; MATZ KM0320 1,5m
Kód:KRUG_03540030

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0320 1,5m

4,33 EUR
Skladem

Kábel z oboch strán zakončený zástrčkami Toslink slúži na prenos digitálneho audio signálu a slúži...

Kábel optický TOSLINK KRUGER &amp; MATZ KM0322 3m
Kód:KRUG_03540031

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0322 3m

5,15 EUR
Skladem

Kábel z oboch strán zakončený zástrčkami Toslink slúži na prenos digitálneho audio signálu a slúži...

Kábel optický TOSLINK KRUGER &amp; MATZ KM0321 2m
Kód:KRUG_03540032

Kábel optický TOSLINK KRUGER & MATZ KM0321 2m

4,33 EUR
Skladem

Kábel z oboch strán zakončený zástrčkami Toslink slúži na prenos digitálneho audio signálu a slúži...

Solight optický kábel, Toslink - Toslink, blister, 1m
Kód:SL_SSA2101

Solight optický kábel, Toslink - Toslink, blister, 1m

6,92 EUR
Skladem

digitálny audio kábel pre pripojenie prehrávača DVD či Blu-ray alebo set-top boxu k prijímaču alebo ...

Solight optický kábel, Toslink - Toslink, blister, 2m
Kód:SL_SSA2102

Solight optický kábel, Toslink - Toslink, blister, 2m

7,85 EUR
Skladem

digitálny audio kábel pre pripojenie prehrávača DVD či Blu-ray alebo set-top boxu k prijímaču alebo ...

Solight optický kábel, Toslink - Toslink, blister, 3m
Kód:SL_SSA2103

Solight optický kábel, Toslink - Toslink, blister, 3m

8,31 EUR
Skladem

digitálny audio kábel pre pripojenie prehrávača DVD či Blu-ray alebo set-top boxu k prijímaču alebo ...

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies