Parapetné kanál PK 160x65 D, biely, 2 m, kartón. Pre uloženie silových a oznamovacích obvodov. Jednotlivé vedenia je možno elektromagneticky odtieniť pomocou tieniaceho kanálu. Možno doň montovať modulárne prístroje 45x45 a 22.5x45.
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 2 000 mm |
| Hmotnost: | 1,41 kg |
| Materiál: | Plast |
| Povrch: | Bez ošetření |
| Provedení | Děrované |
| Šířka: | 160 mm |
| Výrobce | Kopos |
| Výška: | 65 mm |